Rüyada Aç Gözlü Görmek Tabiri

Rüyada aç gözlü bir kişi olduğunuzu görmek, hayatta size sunulanlar ile yetinmediğinizi, her şeyin hep daha fazlasını istediğinizi işaret eder. Rüyada aç gözlü olduğunuzu görmek, kazandığınız paranın size göre çok az olduğunu, yetmediğini ve daha fazlasını kazanmak istediğinizi de işaret eder. Rüyada aç gözlü biri ile karşılaştığınızı görmek isse, bir şey hakkında daha fazla istekte bulunduğunuzu görmek, elinizdeki işle yetinmeyip daha büyük işlerle para kazanmak istediğinize işarettir. Aynı zamanda, elde etmek istediğiniz herhangi bir arzunuz için, bazı kanun dışı yollara başvurup, sonunda kötü durumlarda kalacağınıza da delalet eder. Rüyada aç gözlülük yaptığını ya da yapıldığını gören kimsenin, yaşamından memnun olmadığına, elindekilerle yetinmediğine ve daha fazlasını kazanmak için planlar yapacağına işarettir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Acve Görmek Tabiri başlıklı makalemizde acve, rüya ve rüya görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

 1. Rüyada uzun yılan görmek; çok eski bir problemin muhabbeti
  geçecek demektir. Ancak bu muhabbeti siz
  yapmıyorsunuz yanlış anlaşılmasın. Eskiden sizinle düşmanlığı olan yada
  sizi kıskanan bir, sizi veya aranızdaki düşmanlığı
  hatırlayacak. Ancak endişelenecek bir durum yok, çünkü problem çoktan kapanıp gitmiş, fazla üzerindedurmadan hemen unutacak.
  Sizi üzmek gibi bir niyeti yok bu kişinin. Eğer
  rüyada ince uzun yılan görmek nedir diye merak ediyorsanız, eskiden aranızda küçük bir düşmanlık yaşanıp sonradan barıştığınız biri, bu
  olayı hatırlayıp size haksızlık ettiğini fark edip pişmanlık duyacak diye tabir edilir.Onuu zaten affetmişsiniz, acak kendisi olayı hatırlayıp
  biraz pişmanlık duyuyor size karşı.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*